HİZMETLERİMİZ

DEKORATİF ALÇI SÜSLEME

Dekoratif alçı döküm süslemeleri üretim ve uygulama merkezimiz tarafından projenize en uygun şekilde yapılmaktadır.

KARTONPİYER

İç mekanlarda, dekorasyon amaçlı kartonpiyer, göbek, kemer, payanda vb. yapımı ve montajında kullanılan özel bir alçı türüdür.

ASMA TAVAN

Sağladığı mükemmel akustik ve aydınlatma sistemleriyle entegre olabilen asma tavan sistemlerini zevkinize göre biçimlendiriyoruz.

ALÇI SIVA UYGULAMALARI

Alçılar kendi içlerinde uygulanacak yüzeye ve işleme göre sınıflandırılırlar. Deneyimlerimizi baz alarak en doğru tercihi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

BÖLME DUVAR

Yangına dayanım, ses, ısı yalıtımı ve depreme karşı dayanıklılık özellikleriyle kullandığımız Bölme Duvarlar her türlü iç mekan uygulamalarında mükemmel çözümler sunan benzersiz sistemlerdir.

PROJE TASARIM UYGULAMA

2003 yılından beri alçı dekorasyon işinde faaliyet gösteren firmamız, yılların kazandırdığı tecrübe ve birikimle, proje fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeye devam etmektedir.

BOYA UYGULAMALARI

Doğru renk ve kalitede bir boya, yaşam alanlarımızı güzelleştirebilir, tavanda ya da duvarda yapılabilecek alçı uygulamaları ile daha modern ve farklı görünümler elde edebiliriz.

PATİNA VE VARAK UYGULAMALARI

Altın Varak, dekorasyon, restorasyon ve geleneksel süsleme sanatları olan hat ve tezhip malzemesidir. Bünyemizde bulunan ustalarımız tarafından projelerinize uygulanmaktadır.

PVC GERGİ TAVAN

Sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir.